Sıkça Sorulan Sorular

Araç teslimat noktalarımız İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Sakız Adası’ n da limandan 5dk uzaklıktaki Dokay Rent a Car Satış Ofisi’n de gerçekleşmektedir. Dokay Rent a Car’ın bulunduğu noktalardan farklı bir lokasyon da teslimat istenmesi halinde oluşacak olan drop ücretinin araç kullanıcısı tarafından ödenmesi halinde araç teslimi yapılabilmektedir.
Dokay Rent a Car rezervasyonunuz ile ilgili saat ve gün değişikliği söz konusu ise rezervasyonunuzun başlangıcından 12 saat öncesine kadar 0850 808 35 35 çağrı merkezimize başvurmanız yeterlidir.
Maalesef güvenlik kurallarımız gereği, tüm rezervasyon kanallarımız aracılığıyla yapılan araba kiralama hizmetleri için sürücü bilgileri ile ödeme yapılan kart bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir.

Araç grup ve modeline göre yaş ve ehliyet sınırı değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda günlük araç kiralamalarında araç sınıfına göre kilometre sınırlama  uygulaması bulunmaktadır. Detaylar için "Kiralama Koşullarını" inceleyebilirsiniz.

Premium segment için ekstradan ihtiyaç duyulan sürücü bilgileri ile eşleşen 2. bir kredi kartı ibrazıdır.

Maalesef hemen öde (ön ödemeli) rezervasyon sayesinde kazanılan indirim başka bir kampanya ile birleştirilemez.

dokay.com.tr adresinde yer alan fiyatlara KDV dahildir.

Kazanın oluş şekline bağlı olarak, misafirlerimizin izlemesi gereken prosedürler değişmektedir.

Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınmalıdır. Ancak, her koşulda misafirlerimizin 0850 808 35 35 çağrı merkezimizi arayarak bilgi vermesi gerekmektedir.

Minimum kiralama süresi 24 saat olduğundan, en az 1 günlük ücret alınır.

Kiralama süresi teslim saatini 2 saat aşar ise tam gün ücreti ödenir.

Özel izne tabidir. 0850 808 35 35 çağrı merkezimizi arayarak ya da araç kiralama sırasında Dokay Rent a Car Satış Danışmanı ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç kiralama ile ilgili sorularınızı 0850 808 35 35 çağrı merkezimize veya [email protected] adresine iletmeniz durumunda size bilgi verilecektir.